Stránka CSL v slovenčine CSL webpage in english
Facebook stránka CSL Twitter účet CSL RSS kanál CSL
Kontakt

Aktuálne

Najbližší mesiac nie sú na pláne žiadne akcie.
Centrum spirituality Loyola >> Program >> Novinky
 • O modlitbe Examen v rádiu Lumen

  20. mája prinieslo rádio Lumen v rámci rubriky Cirkev dnes programu Lumenfórum rozhovor s riaditeľom Centra Spirituality Loyola Ladislavom Šulíkom SJ. Príspevok sa zaoberá ignaciánskou modlitbou examen. Záznam príspevku si môžete stiahnuť tu:

  Examen_modlitba_20_5.mp3 (dĺžka 4:48, veľkosť súboru 4,39 MB)

 • Infolist LOYOLA 1/2012

  Pre tých, ktorí sa zaujímajú o ignaciánsku spiritualitu, duchovné sprevádzanie a program v CS Loyola, ponúkame nový infolist LOYOLA, ktorý si môžete tu stiahnuť.

 • Fotografie z knižnej prezentácie

  Pozrite si fotografie z prezentácie knihy Jamesa Martina SJ: Jezuitský návod takmer na všetko tu.

 • Video z prezentácie knihy Jamesa Martina SJ

  Prinášame Vám videopozdrav od pátra Jamesa Martina SJ, autora knihy Jezuitský návod (takmer) na všetko, ktorú sme prezentovali v Centre Spirituality Loyola dňa 27.2.2012. Video si môžete pozrieť tu.

 • Pozvánka na prezentáciu knihy Jamesa Martina SJ

  Pozývame Vás na prezentáciu knihy od Jamesa Martina SJ s názvom "Jezuitský návod (takmer) na všetko". Prezentácia sa uskutoční v utorok 27. marca o 18:00, prihlásiť sa môžete cez internet na našej stránke tu. Takisto si môžete stiahnuť plagát k podujatiu. Tešíme sa na Vás !

 • Spúšťame novú stránku !

  Vítame Vás na novej stránke Centra spirituality Loyola v Ivanke pri Dunaji. Ponúkame Vám možnosť prihlasovania na aktivity Centra cez internet. Aktivity napomáhajú rozvoju osobného duchovného života jednotlivca a kresťanskej spirituality podľa tradície svätého Ignáca z Loyoly. V súčasnosti ponúkame programy v štyroch kategóriách (Duchovné cvičenia a duchovné obnovy; Odborné semináre; Prezentácie; Praktický duchovný život) a pripravujeme ďalšie.